Weekend 18 en 19-11

Zaterdag Nijlen - St-Dimpna om 13u.  Samenkomen in de kleedkamer om 12u.

Liam, Tibo K., Tom, Lennert, Ward, Wout G., Seppe, Adil, Othmone, Robin W, Brent D., Wannes, Rob, Milan V.,

Milan C.,

Zondag Nijlen - VC Herentals om 11u15.  Samenkomen in de kleedkamer om 10u15.

Hofman, Jules, , Dante, Mauro, ,Camiel, Senne DR, Wout D., Emiel, Gillian, Swinnen, Jannes Dillen, Lenz, Robin T., Ronan

Veel succes

Peter, Johan en Kurt

Weekend 11/12-2017

Zondag vertrekken om 8u aan de jeugd of 8u30 in Wavria.  Wedstrijd om 9u30 in Wavria.

Hofman, Jules, Roel, Thomas, Dante, Mauro, Toon, Camiel, Thibaut S., Gillian, Emiel, Senne V., Senne D.R., Wout D..

Zondag om 9u in de kleedkamer :

Milan Demeulder, Robin W., Robin T., Thomas Struyf., Ronan, Robbie, Gath, Lander, Dylan, Stijn S., Michiel, Gilles VD., Mo, Rob, Milan V.

 

Zaterdag vertrekken aan de jeugd om 9u45, of om 10u30 in Oosterzonen. 

Liam, Jannes D., Philip M., Seppe, Tibo K., Adil, Lennert, Ward, Milan C., Tom H., Wannes VT, Lenz, Wout G.

Veel succes

Peter, Johan, Kurt

 

LAVA-beker U17

Volgende spelers worden om 18u30 in Hooikt verwacht, Liam Robin W., Robin T., Thomas Berkvens, Ward, Rob,Tibo K., Seppe, Adil, Jannes D., Ronan, Mo, Wannes, Stijn S., Philip.

Wedstrijd om 19u30 tegen Hooikt.

Kurt gaat mee als trainer en Ronny als delegue. 

Veel succes

weekend 5-11-2017

Selecties voor komend weekend :

Zondag 8u30 op de jeugd of om 9u in Beerzel, Liam, Lander, Robin W., Robin T., Dylan, Michiel, Joris, Robbie, Philip, Gilles VD.,Stijn S., Ronan, Mo, Wannes VT., Milan V.

 

Zondag 10u15 in de kleedkamer : Thibaut, Jules, Camiel, Toon, Gilles DH., Gillian, Roel, Dante, Lenz, Thibaut S., Senne DR., Wout D., Mauro., Senne V., Emile.

Veel succes dit weekend jongens.

Peter, Kurt, Johan

weekend 21/22-10

Zaterdag om 12 uur in de kleedkamer : Liam, Ward, Lennert, Seppe, Keirsmaekers, Adil, Othmone, Rob, Milan C., Wout, Brent D., Jannes, Tom H., Jonas D, Senne.

 

Zondag met Kurt : Robin W., Robin T., Lander, Gilles,Dylan, Milan, Mo, Michiel, Gath, Joris, Philip, Ronan, Stijn, keeper, Robbie H.

 

Zondag met Peter : Thibaut, Gilles DH, Camiel, Dante, Mauro, Roel, Toon, Senne DR, Wout D., Thibaut S., Gillian, Emile, Senne V., Lenz, Jules,

Selecties 14-10 en 15-10

Zaterdag Nijlen- Houtvenne om 13u.  Samenkomen in kleedkamer om 12u.

Hofman, Hens, Faes, Goossens, Lenz, Tibo K., Rob, Senne En., Adil, Othmone, Jannes Dillen, Seppe Mols, Brent D., Ruben V.D., Jonas Dom.

Zondag Ternesse - Nijlen om 9u30.  Vertrek om 7u45 aan de jeugd of om 8u30 in Ternesse.

Hofman, Gilles De Haes, Jules, Roel VD, Thomas B., Dante, Mauro, Toon, Camiel, Emile, Gillian, Senne V., Swinnen, Wout D., Senne De Roy.

Zondag Nijlen - Duffel om 10u.  Samenkomen in de kleedkamer om 9u.

Liam, Ronan, Mo, Robbie, Philip, Lander, Dylan, Stijn S., Joris, Thomas, Robin T., Robin W., Michiel, Gilles V.D., Milan Verstraeten,

 

 

Weekend 16/17-9

Zaterdag geen wedstrijd, wel toogdienst zaterdagvoormiddag.

Zondag, vertrek om 8u30 aan de jeugd, wedstrijd om 10u in Berlaar-Heikant met Siebe of Mylan, Robin Wuyts, Robin Torfs, Robbie Haelewaeters, Gilles Van Dijck, Ronan Crick, Senne Ennekens, Michiel VDB, Lander ODB, Dylan Roevens, Joris Sels, Stijn Schelkens, Mo, Philip Messely, Milan Verstraeten.

Zondag bijeenkomen om 10u15 in kleedkamer : Hofman (indien ok), Berkvens, Daans, De Haes, Du Bois, Geyselinckx, Hapers, Moris, R. Van Dijck, Van Eynde, Verrijkt, Dillen, Bruegelmans, Dirckx.

Zondag voormiddag toogdienst

Grt Peter, Johan, Kurt

Toogdienst heenronde

Zat. 16-9 voormiddag, voor de ploeg die zondag speelt.

Zon. 17-9 voormiddag voor de ploeg zaterdag speelt.

Zat. 14-10 namiddag voor de provincial.

Grt Peter, Johan en Kurt

gsmnr.

Peter : 0475507193

Johan : 0477731456

Kurt : 0477270857

Voorbereiding aug 2017

Zat. 5-8 in Brasschaat om 13u15

Zat. 19-8 in Hoogstraten (gew) om 14u30

Zon. 20-8 VV Duffel

Woe. 23-8 in Herenthout (gew) om 19u

Zat 26-8 thuis tegen Wavria (prov) om 13u

Zat 26-8 thuis FC Heikant om 15u

Woe 30-8 Jeugdcup Gr Nijlen met 2 ploegen

Grt Peter en Johan

Trainingen augustus 2017

Training starten op maandag 31 juli om 18u30 op de Slappe uier.  In augustus trainen we op maandag en donderdag telkens om 18u30.  Vanaf september trainen we op maandag en woensdag.

Grt Peter en Johan