Training 15-1-2018

Door de vele regen is de training van vanavond afgelast.

Grt Peter, Johan, Kurt

Weekend 13/14 jan.

Zaterdag om 12u in de kleedkamer : Liam, Lennert, Tibo, Ward, Wannes, Seppe, Milan C., Gilles D.H.,

Ruben VD., Wout G., Rob, Tom H., Othmone.

Deze spelers worden ook zondag om 9u. op de jeugd verwacht voor de training. (VERPLICHT) of voor de wedstrijd van de Peter of de Kurt.

Zondag om 9u in de kleedkamer : Dylan, Milan V., Lander, Philip, Gath, Gilles VD., Robbie, Ronan, Joris,

Michiel, eventueel Brent Dockx (ziek).

Zondag om 10u15 in de kleedkamer : Hofman, Torfs, Mo, Mauro, Emile, Wout D., Gillian, Camiel, Senne V.,

Jannes, Adil, Senne D.R.,

IEDEREEN VERWITTIGD ZIJN TRAINER OF HIJ KAN SPELEN OF NIET.  WIJ VERWACHTEN VAN IEDEREEN EEN BERICHTJE.

GSM PETER : 0475507193

GSM Johan : 0479731456

GSM KURT : 0477270857

Training afgelast 13-12

Woensdagtraining afgelast.

Wedstrijd tegen Lint gaat door op 6-1-2018 

 

De evaluaties van de spelers zijn ook gestart.  Ook hebben de trainers zichzelf beoordeeld.  Ook wij kunnen beter.  De trainingen in de 2de helft van het seizoen zullen intensiever zijn.  We zouden graag hebben dat de spelers zich fysiek in orde houden tijdens de winterstop.

Prettige feestdagen

Peter, Johan, Kurt

 

Weekend 8-10/12

Vrijdagavond om 18u in Bouwel, 19u spelen.

Liam, Ward, Wout G., Seppe, Brent D., Wannes, Rob, Milan C., Adil, Othmone, Swinnen, Torfs, Milan V.,         

Tom H.,

Zondag om 8u op de jeugd of om 8u30 in VV Duffel : Mylan, Ronan, Jonas, Lennert, Robbie, Philip, Gath, Lander, Joris, Michiel, Gilles VD., Milan V., Wannes VT., Robin W.

Zondag om 10u15 op de jeugd, om 11u15 wedstrijd tegen Ternesse : Hofman, Robin T., Mauro, Toon, Wout D., Senne DR., Senne V., Adil, Emile, Camiel, Gillian, Swinnen, Jannes D., Mo.

Maandag 11-12 geen training.

Woendsdag 13-12 training

Zaterdag 16-12 : 1 ploeg wedstrijd tegen Lint.

weekend 25/26-2017

Hallo heren,

Zaterdag om 12u in de kleedkamer : Liam, Lennert, Tibo K., Seppe, Ward, Adil, Othmone, Rob, Tom, Lenz, Senne V., Ruben VD, Wannes VT. Jannes D., Brent Dockx.

Zondag om 8u30 op de jeugd of om 9u in Grasheide : Mylan, Michiel, Gath, Gilles VD., Lander, Dylan, Ronan, Joris, Philip, Robbie, Robin W., Milan V., Jonas.

Zondag om 10u15 in Hallaar : Hoffman, Roel VD., Berkvens, Camiel, Dante, Gillian, Senne DR., Emile, Robin T. Mo, Toon, Wout D., Swinnen, Mauro.

Veel succes

Peter, Johan, Kurt

Lava beker 22-11-2017

Woensdag wedstrijd om 20u in Oostmalle : Hofman, Jules, Roel VD, Thomas, Dante, Mauro, Toon, Camiel, Wout D., Senne DR., Emile, Gillian, Jannes, Swinnen.

Vertrekken om 18u15 op de jeugd of om 19u in Oostmalle.

Veel succes

LAVA-beker U17

Volgende spelers worden om 18u30 in Hooikt verwacht, Liam Robin W., Robin T., Thomas Berkvens, Ward, Rob,Tibo K., Seppe, Adil, Jannes D., Ronan, Mo, Wannes, Stijn S., Philip.

Wedstrijd om 19u30 tegen Hooikt.

Kurt gaat mee als trainer en Ronny als delegue. 

Veel succes

weekend 21/22-10

Zaterdag om 12 uur in de kleedkamer : Liam, Ward, Lennert, Seppe, Keirsmaekers, Adil, Othmone, Rob, Milan C., Wout, Brent D., Jannes, Tom H., Jonas D, Senne.

 

Zondag met Kurt : Robin W., Robin T., Lander, Gilles,Dylan, Milan, Mo, Michiel, Gath, Joris, Philip, Ronan, Stijn, keeper, Robbie H.

 

Zondag met Peter : Thibaut, Gilles DH, Camiel, Dante, Mauro, Roel, Toon, Senne DR, Wout D., Thibaut S., Gillian, Emile, Senne V., Lenz, Jules,

Weekend 16/17-9

Zaterdag geen wedstrijd, wel toogdienst zaterdagvoormiddag.

Zondag, vertrek om 8u30 aan de jeugd, wedstrijd om 10u in Berlaar-Heikant met Siebe of Mylan, Robin Wuyts, Robin Torfs, Robbie Haelewaeters, Gilles Van Dijck, Ronan Crick, Senne Ennekens, Michiel VDB, Lander ODB, Dylan Roevens, Joris Sels, Stijn Schelkens, Mo, Philip Messely, Milan Verstraeten.

Zondag bijeenkomen om 10u15 in kleedkamer : Hofman (indien ok), Berkvens, Daans, De Haes, Du Bois, Geyselinckx, Hapers, Moris, R. Van Dijck, Van Eynde, Verrijkt, Dillen, Bruegelmans, Dirckx.

Zondag voormiddag toogdienst

Grt Peter, Johan, Kurt

Toogdienst heenronde

Zat. 16-9 voormiddag, voor de ploeg die zondag speelt.

Zon. 17-9 voormiddag voor de ploeg zaterdag speelt.

Zat. 14-10 namiddag voor de provincial.

Grt Peter, Johan en Kurt

gsmnr.

Peter : 0475507193

Johan : 0477731456

Kurt : 0477270857